3 Adımda Hırsızları Uzak Tutun

İş yerinizde de evinizde de her an tehlikeli bir durum ile karşılaşabilirsiniz. O sırada özel alanınızda bulunmuyorsanız bir nebze de olsa şanslı olabilirsiniz. Tehlikeli bir durumda ise hem özel alanınızı hem de sizi, ailenizi korumak için güvenlik sistemleri devreye girmektedir. Özel güvenlik çözümleri sayesinde günün her saati mal ve can güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Şirketinin Etkisini Analiz Edin

Piyasada birçok güvenlik şirketi yer almakta. Her firma belirli özelliklerini vurgular ama önemli olan gerçekten bu özellikleri gerçeğe dönüştürmek.

Güvenlik firması tercih etmek, özel alanınızı “girilmez” yapmanız için attığınız ilk adımdır.  Olay sadece alarm kutusu ve kamera takıp gitmek değildir. Bu yüzden güvenlik şirketinin alarm izleme merkezi, siren kutularının kalitesi, panel kullanılabilirliği ve hareket sensörünün konumlarını belirleme gibi detay özelliklere dikkat etmelisiniz.

Türknet Güvenlik ise sunduğu ücretsiz keşif hizmeti, uluslararası sertifika sahibi ürün grubu ve 7/24 alarm izleme merkezinin ulaşılabilirliği sayesinde güvenliğinizi garanti altına almaktadır.

7/24 İzlemede Kalın

Özellikle iş yerlerinde gece vakti hırsızlık olaylarının oranı oldukça yüksektir. Küçük-büyük işletme fark etmeksizin hırsızlar, önceden gözlem yapı gözlerine kestirdikleri mekânı dakikalar içinde soyup kaçabiliyorlar. Tabii bu durum bir güvenlik sistemine sahip değilseniz geçerli. 😊

İş yerleri için kurduracağınız güvenlik sistemi içerisine açık ve kapalı devre olmak üzere entegre edeceğiniz kamera sistemi sayesinde keşif aşamasında olan bir hırsız, sizi hedefi yapmaktan vazgeçebilir. Fakat tabii ki tek başına bir kamera sistemi yeterli değildir. Onu destekleyecek hareket sensörleri, yükse desibelli bir siren kutusu ve şifre panelleri ile de iş yerinizi tam koruma altına alabilirsiniz.

Ev içerisinde ise giriş kapısında bulunan panel kutusundan izinsiz giriş ve çıkışları takip edebilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmeti sonucunda ise ev ve iş yeriniz için en uygun güvenlik sistemler oluşturulmakta ve özel alanınızın fiziki durumuna göre entegre edilmektedir.

Sadece Siren Kutusu Çözüm Değil

Bazı bireyler, ucuza aldıkları siren kutularını özel alanlarının girişine takmakta ve hırsızlara “alarm sistemim var” izlenimi vermeye çalışmaktadır. Bu sayede hem caydırıcı bir alana sahip olduklarını hem de çok ucuza bir güvenlik sistemi kurduklarını düşünürler.

Fakat durum artık hiç de öyle değil; Eski zamanlarda sadece siren kutusu bir caydırıcılık sağlarken, günümüzde hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Çünkü artık sadece siren kutusu ile tam sistem güvenlik sisteminin bir parçası olan siren kutusunun farkı açıkça belli olmaktadır. Bu yüzden hırsızlar aradaki farkı kolayca anlamakla beraber, sizin ihmal ettiğiniz açıkları kullanmaya devam edip, soygunu gerçekleştirirler.

Söz konusu güvenlik ise maliyet en son madde olmalı. Bu yüzden ucuz çözümler yerine, sizi her an koruyacak bir güvenlik sistemini hak ediyorsunuz.

Türknet Güvenlik’in ücretsiz keşif formunu doldurarak siz de özel alanınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi güven altına alabilirsiniz. 😊

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU