7/24 Alarm İzleme Merkezi’miz ile Güvende Hissedin

Mevcut bir alarm sistemine sahip iseniz sisteminizin düzgün çalıştığının kontrol edilmesi, hızlı servis verilebilmesi ve acil müdahaleler esnasında sizin yerinize yetkili mercilerle direkt iletişime geçilmesi için alarm merkezine bağlı olmalısınız. Alarm merkezinebağlı olmayan alarm sistemleri gerçek anlamda güvenlik sistemine sahip olamamaktadırlar. Sisteminizdeki dış sirenin çalması sadece sistem sahibini ve bölge sakinlerini uyarmaktadır. Siz evde değilseniz alarmınızın çalmasından haberdar olamamaktasınız. Özellikle günümüzde yanlış alarm çokluğundan dolayı birçok kimse, doğru alarmın çaldığı bölgede siren sesini dikkate almamaktadır. Özel alanlarınızın yüzde 100 güvende olması için, çalıştığınız güvenlik şirketinin her an alarm sistemlerini izlemesi gerekmekte ve tehlike anında süreci hızlı bir şekilde yönetmesi gerekmektedir.

Birçok güvenlik şirketi, güvenlik sağlama sürecini sadece alarm sisteminin kurulmasından ibaret görmektedir. Fakat süreç, sadece alarm sistemini ev veya iş yerine takmakla bitmemektedir. Takılan alarm sisteminin özel alanları her dakika güvende tutması için son teknolojinin kullanıldığı ve yüksek iletişim gücünün var olduğu alarm izleme merkezlerinin olması gerekmektedir.

Alarm İzleme Merkezleri

Alarm izleme merkezi, ev ve iş yerlerinde kurulu olan alarm sistemlerinin merkeze bildirim göndermesi, bu bildirimin kontrolünün sağlanması ve alarm sahibi bireyle birlikte en yakın kolluk kuvvetlere tehlikenin bildirilmesini sürecini koordine etmektedir. Eğer siz kişisel alanınızda değilken hırsız alarmı çalarsa ve bu alarm, alarm izleme merkezi tarafından fark edilmez ya da dikkate alınmaz ise sizin kurdurduğunuz bütün alarm sistemi işlevsiz kalacaktır.

Sadece hırsızlık üzerinden değil; panik butonları, yangın ve gaz alarmları da yine alarm merkezleri ile online olarak iletişim halindedir. Örneğin yangın çıktığı zaman; yangın sensörü, alarm izleme merkezine bildirim göndermekte ve haberdar etmektedir. Alarm izleme merkezi ise en kısa zamanda durumu teyit edip size ve itfaiye ekiplerine haber vermektedir. Bu kadar önemli ve hızlı olmayı gerektiren bir süreçte de alarm merkezi çalışanlarının uzman kişilerden oluşması gerekmektedir.

Türknet Güvenlik 7/24 Alarm İzleme Merkezi

Türknet 7/24 Alarm İzleme Merkezi, ev veya iş yeriniz taktırdığınız alarm sistemlerini, anlık olarak her saniye izlemekte ve gelen bildirimleri kontrol etmektedir. Gelen bildirimler kontrol paneline düştükten saniyeler sonra teknik ekibimiz, daha öncesinde hazırlanan senaryoları izlemeye başlamaktadır. Önce sizlere ulaşan teknik personelimiz, ardından yetkili birimlere haber vermektedir. Bu süreç saniyeler sürmektedir.

Türknet Alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Türknet Alarm Sistemleri ile Güvende Olun.

Tedbirli olmak sizin elinizde…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU