7/24 Alarm Merkezi

Türknet Güvenlik 7/24 Alarm

Haber Alma ( Alarm Gözlem ) Merkezi 

TÜRKNET GÜVENLİK Alarm haber alma merkezi, güvenli iletişim bağlantıları ve son teknoloji ile donatılmış olup T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’nden aldığı İstanbul Valiliği onaylı “Alarm Merkezi Kurma ve İşletme Belgesi” ve “Alarm Sistemi Kurma Belgesi” ile hizmet vermektedir.

Alarm Sistemleri Neden Alarm Haber Alma Merkezine Bağlanmalı? 

Mevcut bir alarm sistemine sahip iseniz sisteminizin düzgün çalıştığının kontrol edilmesi, hızlı servis verilebilmesi ve acil müdahaleler esnasında sizin yerinize yetkili mercilerle direkt iletişime geçilmesi için Alarm Haber Alma Merkezi’ne bağlı olmalısınız. Alarm Gözlem Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri gerçek anlamda güvenlik sistemine sahip olamamaktadırlar. Sisteminizdeki dış sirenin çalması sadece sistem sahibini ve bölge sakinlerini uyarmaktadır. Siz evde değilseniz alarmınızın çalmasından haberdar olamamaktasınız. Özellikle günümüzde yanlış alarm çokluğundan dolayı birçok kimse, doğru alarmın çaldığı bölgede siren sesini dikkate almamaktadır.

Alarm Haber Alma ( Alarm Gözlem ) Merkezi Nasıl Çalışır ?

Alarm Haber Alma Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde, eviniz veya iş yerinizde herhangi bir neden ile alarm çalmaya başladığında, elektronik alarm sisteminiz saniyeler içerisinde, tercihinize göre telefon hattı veya GPRS üzerinden Türknet Alarm Gözlem Merkezi’ne bilgi göndermektedir.

Alam Haber Alma Merkezi

Alarm Haber Alma Merkez’inde görevli profesyonel ekibimiz, hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçer, alarmın içeriği ile ilgili bilgi verir, ulaşılamadığınız takdirde ise sistem kurulum aşamasında bize yazılı olarak bildirdiğiniz kişilerle ve alarmın içeriğine göre yetkili merciler (polis, itfaiye, ambulans) ile anında iletişime geçerek, olay yerine hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlamaktadır.

Alarm Haber Alma Merkezi Hizmeti Almalı Mıyım? Evet, Çünkü;

»  İş yeri aboneleri, montaj aşamasında bilgi formlarına iş yeri açılış ve kapanış saatlerini bildirirler. Sisteme saatinden önce veya sonra yapılan giriş –çıkışlar ve unutulan kurma kapamalar yetkili kişiler aranarak bildirilmektedir. Sistemden gelen tüm sinyaller müşterilere rapor halinde mail olarak gönderilebileceği gibi abonelerimiz, web sitemiz üzerinden müşteri girişi yaparak da istedikleri zaman görebilmektelerdir.
»  Sistemin her gün saat kaçta, kim tarafından kurulduğu ya da kapatıldığı, abonenin belirlediği aralıklarla rapor halinde mail olarak gönderilebileceği gibi abonelerimiz web sitemiz üzerinden müşteri girişi yaparak da istedikleri zaman görebilirler.
»  Alarm Haber Alma Merkezi Operatörleri, belirli aralıklarla sistemi uzun süre kurmayan aboneleri tespit eder ve arayarak bilgilendirme yapmaktadırlar.
»  Aboneler tarafından anlaşılamayan bazı arızalar ( zayıf akü, sinyal koptu, sabotaj vb.),ve acil durum sinyalleri (doğruluk analizini ve içeriğini belirleyerek ) alarm Merkezine sinyal olarak yansımasından dolayı, Abone bilgilendirilir ve sistem sorunlarına kısa sürede müdahale edilmektedir.
»  Türknet Alarm Haber Alma Merkezi, aboneler ve yetkili merciler arasındaki görüşmeleri kesintisiz olarak bilgisayar ortamında kayıt etmektedir.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU