7/24 Alarm Merkezi

Türknet Güvenlik 7/24 Alarm Haber Alma ( Alarm Gözlem ) Merkezi 

TÜRKNET GÜVENLİK Alarm haber alma merkezi güvenli iletişim bağlantıları ve son teknoloji ile donatılmış olup T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünden aldığı İstanbul Valiliği onaylı “Alarm Merkezi Kurma ve İşletme Belgesi” ve “Alarm Sistemi Kurma Belgesi” ile hizmet vermektedir.

Alarm Sistemleri Neden Alarm Haber Alma Merkezine Bağlanmalı? 

Mevcut bir alarm sistemine sahip iseniz sisteminizin düzgün çalıştığının kontrol edilmesi, hızlı servis verilebilmesi ve acil müdahaleler esnasında sizin yerinize yetkili mercilerle direk iletişime geçilmesi için Alarm Haber Alma Merkezine bağlı olmalısınız Alarm Gözlem Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri gerçek anlamda güvenlik sistemine sahip değildirler. Sisteminizdeki Dış sirenin çalması sadece sistem sahibini ve bölge sakinlerini uyarmaktadır. Siz evde değilseniz alarm olayından haberiniz olmaz özellikle günümüzde yanlış alarm çokluğundan dolayı bir çok kimse mevcut alarmın olduğu bölgede siren sesini dikkate almaz.

Alarm haber alma ( alarm gözlem )merkezi nasıl çalışır ?

Alarm Haber Alma Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde ise Eviniz veya işyerinizde herhangi bir neden ile alarm çalmaya başladığında, elektronik alarm sisteminiz saniyeler içerisinde,  tercihinize göre telefon hattı veya GPRS üzerinden Türknet Alarm Gözlem Merkezi’ne, bilgi gönderir.

Alarm Haber Alma Merkez’inde görevli profesyonel ekibimiz, hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçer alarmın içeriği ile ilgili bilgi verir, ulaşılamadığınız takdirde, sistem kurulum aşamasında bize yazılı olarak bildirdiğiniz kişilerle ve alarmın içeriğine göre yetkili merciiler (polis, itfaiye, ambulans) ile anında iletişime geçerek, olay yerine hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Alarm Haber Alma Merkezi Hizmeti Almalı Mıyım? Evet Çünkü;

»  İşyeri aboneleri montaj aşamasında bilgi formlarına işyeri açılış ve kapanış saatlerini bildirirler. Sisteme saatinden önce veya sonra yapılan giriş –çıkışlar ve unutulan kurma kapamalar yetkili kişiler aranarak bildirilmektedir. Sistemden gelen tüm sinyaller müşterilere rapor halinde mail olarak gönderilebileceği gibi abonelerimiz web sitemiz üzerinden müşteri girişi yaparak da istedikleri zaman görebilirler.
»  Sistemin her gün saat kaçta kim tarafından kurulduğu ya da kapatıldığı, abonenin belirlediği aralıklarla rapor halinde mail olarak gönderilebileceği gibi abonelerimiz web sitemiz üzerinden müşteri girişi yaparak da istedikleri zaman görebilirler.
»  Alarm Haber Alma Merkezi Operatörleri, belirli aralıklarla sistemi uzun süre kurmayan aboneleri tespit eder ve arayarak bilgilendirme yapar.
»  Aboneler tarafından anlaşılamayan bazı arızalar ( zayıf akü, sinyal koptu, sabotaj vb.),ve Acil durum sinyalleri (doğruluk analizini ve içeriğini belirleyerek ) alarm Merkezine sinyal olarak yansımasından dolayı, Abone bilgilendirilir ve sistem sorunlarına kısa sürede müdahale edilir.
»  Türknet Alarm Haber Alma Merkezi aboneler ve yetkili merciiler arasındaki görüşmeleri kesintisiz olarak bilgisayar ortamında kayıt eder.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU