Türknet

Sabit Türk Lirası ile Tam Güvenlik

Türknet Güvenlik Alarm Sistemleri ile eviniz ve iş yeriniz güvende! Hemen başvurun, sevdikleriniz ve değer verdiklerinizi korumak için size en uygun alarm sistemi ile tanışın. Evinizi ve iş yerinizi korumak için Türknet Güvenlik alarm sistemleri olarak gerekli tüm standartlara ve belgelere sahip olup son teknoloji modüller kullanıyoruz.

İhtiyacınız olan alarm sistemleri için doğru yerdesiniz!

Evinizin ve iş yerinizin güvenliğini Türknet Güvenliğe emanet edin. Hırsıza karşı kişiye özel tam koruma hizmeti ile tanışın. Ücretsiz keşif için 444 85 75 numaralı telefondan arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Türknet Güvenlik Alarm Sistemleri ile Hırsıza
Hızlı Müdahale!

Abonelerimizin güvenliğini T.C. İçişleri Bakanlığı İstanbul Valiliğinden onaylı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube denetiminde olan Alarm Haber Alma Merkezimizden 7/24 takip ediyoruz. Alarm izleme merkezimiz sinyal aldıktan sonra saniyeler içinde harekete geçmek üzere tüm donanıma sahiptir. Alarm sistemlerimizi sabit Türk Lirası avantajı ile kullanmak için ücretsiz keşif formunu doldurmanız ya da bizi çağrı merkezimizden aramanız yeterli!

7/24 Alarm İzleme Merkezi

İleri teknoloji

Mobil app ile uzaktan izleme

Kişiselleştirilmiş Çözümler

Sabit Türk Lirası Avantajı

Uzman Teknik Ekip

Alarm Sistemi Sahibi Olmak İçin Formu Doldurun

ÜCRETSİZ KEŞİF

 

Ev de çocuğum olduğu için güvenlik çok büyük bir gereklilikti. Ev güvenliği için sundukları ve garanti ettikleri ile ilk tercihim oldu.

Mehmet ÖZER Memur

İşimiz gereği bir çok firma ile çalıştık. Türknet Güvenliğin sağladığı imkan ve ayrıcalıklar ile daha önce karşılaşmadık. Her yer elimizin altında ve güvende.

Hasan YILMAZ Güvenlik Şefi

Tüm araçların güvenliği Türknet Güvenlik sayesinde artık çok kolay. Tüm imkanları ile herkesin güvenlik sorununu çözebileceklerini düşünüyorum.

Ali KÖSE Otopark Yöneticisi