Arkanızdaki Göz: 7/24 İzleme Merkezi

Eviniz veya iş yeriniz tam olarak güvende mi?

Evinize veya iş yerinize alarm sistemleri kurdunuz. Kendinizi güvende hissediyorsunuz ve gönül rahatlığı ile “bende alarm sistemi var, hırsız giremez diyorsunuz.” Bir yerde kendinizi ve özel alanınızı güvende hissetmeniz gayet olağan ve güzel bir şey. Fakat; çalıştığınız güvenlik şirketi, sizin güvenliğinizi her dakika takip ediyor mu?

Ev alarmı veya iş yeri alarmı sahibi olmak, sadece alarm kutusunun montajından ve siren mekanizmasının çalışmasından ibaret değildir. Güvenliğiniz için alarm sisteminin kurulumu sadece bir başlangıç noktası. Asıl iş, alarm sistemi kurulumundan sonra “izleme” yönteminde bitiyor. Evinizde ev alarm sistemi mevcut ve gece hırsız, camı kırarak içeri giriyor. Hareket sensöründen dolayı siren çalıyor. Fakat siz evde yoksanız alarm sisteminin gürültüden başka bir işlevi kalmıyor. Bu sebepten dolayı; özel alanınızın güvenliği için çalışacağınız güvenlik şirketinin muhakkak alarm izleme merkezine sahip olması gerekmektedir.

Alarm İzleme Nedir?

Alarm izleme; özel alanınıza kuracağınız güvenlik sisteminin daha sonrasında 7/24 izlenme sürecidir. İster evde olsun ister iş yerinde, herhangi bir sebepten dolayı alarm sisteminiz uyarı vermeye başladıktan saniyeler sonra alarm izleme merkezi sizlere, yakınlarınıza ve gerekli ise kolluk kuvvetlerine haber vermektedir. Siz evinizden/ iş yerinizden uzakta olsanız bile en kısa sürece kolluk kuvvetleri sistemin kurulu olduğu adresi kontrol edecektir.

Türknet Güvenlik 7/24 Alarm İzleme Merkezi Nasıl Çalışır?

Alarm izleme merkezi, ev ve iş yerlerinde kurulu olan alarm sistemlerinin merkeze bildirim göndermesi, bu bildirimin kontrolünün sağlanması ve alarm sahibi bireyle birlikte en yakın kolluk kuvvetlere tehlikenin bildirilmesini sürecini koordine etmektedir. Eğer siz kişisel alanınızda değilken hırsız alarmı çalarsa ve bu alarm, alarm izleme merkezi tarafından fark edilmez ya da dikkate alınmaz ise sizin kurdurduğunuz bütün alarm sistemi işlevsiz kalacaktır.

Herhangi bir durumdan dolayı uyarı veren alarm sisteminden gelen bildirim, 7/24 alarm izleme merkezimize ulaştıktan sonra saniyeler içerisinde size haber verilir. Eğer alarm sizin bilginiz dışında uyarı verdiyse operatörlerimiz, kolluk kuvvetlerine haber vermektedir. Çalan alarmın çeşidine göre (hırsız, yangın vs.) gerekli mercilere ulaşan 7/24 alarm izleme merkezimiz, size bu süreç içerisinde ulaşamazsa, sisteme kayıt ettiğiniz yakınlarınıza ulaşmaya çalışır. Bütün bu süreç 30-45 saniye içerisinde gerçekleştirilir.

Türknet Güvenlik ile Tam Güvenlik

Türknet Güvenlik’in 7/24 alarm izleme merkezi ile alarm kurulumunu gerçekleştirdikten sonra her dakika güvendesiniz. Günün her saati alarm sisteminizin verilerini inceleyen operatörlerimiz, acil bir durumda en hızlı ve doğru reaksiyonu almak için hazır beklemektedir.

Türknet Alarm sistemleri, size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Türknet Alarm Sistemleri ile Güvende Olun.

Tedbirli olmak sizin elinizde…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU