Büyük İşletme Güvenliği

Size sunacağımız güvenlik paketleri ile işinizi her zaman kontrol edebilir ve koruyabilirsiniz.

İş Çözümleri

İş güvenliğinde çözüm ortağı seçmek önemli bir konudur. Eğer 7/24 güvende olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 444 85 75’den bizimle iletişime geçmenizdir.

Güvenlik İçinde Güne Başlamak ve Güvenlik İçinde Günü Bitirmek.

Farklı kurum ve çalışma ortamlarınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir iş güvenliği paketlerimiz ile maddi ve manevi varlıklarınızı gece gündüz korumak için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

 

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

İş hacminize göre ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümler üretip; gerektiğinde iş güvenlik sistemlerini birleştirerek zaman tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

 

 

 

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti ile kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacaktır.

 

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri; çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sunarken, firma sahibi için çalışma saatlerinin takibi ve bunların personel bordrolarına aktarılması konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Çalışma ortamındaki geçiş kontrol sistemleri; giriş ve çıkışların kayıt altına alınarak takibine, raporlanmasına, belirlenen görev tanımları ile önemli alanların girişlerine sınırlama getirilmesine, gerektiği durumlarda olay senaryoları üretilmesine olanak tanır. Bunların yanı sıra suistimale karşı güvenli bir çözüm ve caydırıcılık da sağlar.

 

 

 

 

 

Yangın Alarm Sistemleri

 

Yangınların; binaları, tarihi eserleri tekrar eski haline getirilemeyecek şekilde tahrip etmeleri, hatta bazen can kayıplarına bile sebep olmaları nedeni ile alarm sistemleri içerisinde, belki de en önemlisi yangın alarm sistemleridir.

Yangın alarm sistemleri ile her türlü mekanda çıkabilecek yangınlar, daha başlangıç aşamasında tespit edilmekte, mekanda yaşayanlar sesli olarak uyarılmakta ve alarm merkezine gönderilen bilgi ile merkezde çalışan personel tarafından itfaiye olay yerine yönlendirilmektedir.

Yangın alarm sistemleri, yapıların ve işletmelerin özelliğine göre çeşitlilik arz etmektedir. Proje aşamasındayken, mekanın konumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak, ihtiyaca tam cevap verebilecek bir sistem tasarlanmaktadır.

 

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU