Büyük İşletme Güvenliği

Büyük İşletme Güvenlik Hizmetleri

Türknet Güvenlik olarak iş birliği kurduğumuz her işletmeye en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Çünkü biliyoruz ki her işletme, değerlidir.

İşletmenizin dışarıdan gelebilecek bütün tehlikelere karşı korunuyor olması gerekmektedir. Büyük işletmenizin özelliklerine göre ayarladığımız güvenlik sistemleri ve gün boyu alarm takibi yapan 7/24 Alarm Merkezimiz sayesinde işletmeniz, gün boyu güvende kalmaktadır.

İşletme ortamınızın özelliklerine göre şekillendirdiğimiz alarm sistemleri ile maddi ve manevi olmak üzere bütün değerlerinizi koruma altına alıyoruz.

 


Geçiş Kontrol Sistemleri

Çalışma ortamındaki geçiş kontrol sistemleri; giriş ve çıkışların kayıt altına alınarak takibine, raporlanmasına, önemli alan girişlerine sınırlama getirme, gerektiği durumlarda olay senaryoları üretilmesine olanak tanır.

Bunların yanı sıra suistimale karşı güvenli bir çözüm ve caydırıcılık da sağlar.

Geçiş kontrol sistemleri ayrıca; çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sunarken, firma sahibi için çalışma saatlerinin takibi ve bunların personel bordrolarına aktarılması konusunda kolaylık da sağlamaktadır.

 

Geçiş Kontrol Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

 


Yangınların; binaları, tarihi eserleri tekrar eski haline getirilemeyecek şekilde tahrip etmeleri, hatta bazen can kayıplarına bile sebep olmaları nedeni ile alarm sistemleri içerisinde, belki de en önemlisi yangın alarm sistemleridir.

Yangın alarm sistemleri ile her türlü mekanda çıkabilecek yangınlar, daha başlangıç aşamasında tespit edilmekte, mekanda yaşayanlar sesli olarak uyarılmakta ve alarm merkezine gönderilen bilgi ile merkezde çalışan personel tarafından itfaiye olay yerine yönlendirilmektedir.

Yangın alarm sistemleri, yapıların ve işletmelerin özelliğine göre çeşitlilik arz etmektedir. Proje aşamasındayken, mekanın konumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak, ihtiyaca tam cevap verebilecek bir sistem tasarlanmaktadır.

 

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU