Büyük İşletme Güvenliği

Size sunacağımız güvenlik paketleri ile işinizi her zaman kontrol edebilir ve koruyabilirsiniz
İş Çözümleri
İş güvenliğinde çözüm ortağı seçmek önemli bir konudur. Eğer 7/24 güvende olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 444 85 75’den bizimle iletişime geçmenizdir

Güvenlik İçinde Güne Başlamak Ve Güvenlik İçinde Günü Bitirmek.
Farklı kurum ve çalışma ortamlarınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir iş güvenliği paketlerimiz ile maddi ve manevi varlıklarınızı gece gündüz korumak için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

İş Güvenlik Sistemleri
İş hacminize göre ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümler üretip; gerektiğinde iş güvenlik sistemlerini birleştirerek zaman tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

 

 

 

 

Geçiş Kontrol Sistemleri
Geçiş kontrol sistemleri her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti ile, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacaktır.

 

 

Geçiş kontrol sistemleri; çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sunarken, firma sahibi için çalışma saatlerinin takibi ve bunların personel bordrolarına aktarılması konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Çalışma ortamındaki geçiş kontrol sistemleri; giriş ve çıkışların kayıt altına alınarak takibine, raporlanmasına, belirlenen görev tanımları ile önemli alanların girişlerine sınırlama getirilmesine, gerektiği durumlarda olay senaryoları üretilmesine olanak tanır. Bunların yanı sıra suiistimale karşı güvenli bir çözüm ve caydırıcılık sağlar.

 

 

 

 

 

Yangın Alarm Sistemleri

Yangınların; binaları, tarihi eserleri tekrar eski haline getirilemeyecek şekilde tahrip etmeleri, hatta bazen can kayıplarına bile sebep olmaları nedeni ile alarm sistemleri içerisinde, belki de en önemlisi yangın alarm sistemleridir.

Yangın alarm sistemleri ile; her türlü mekanda çıkabilecek yangınlar daha başlangıç aşamasında tespit edilip, mekanda yaşayanlar sesli olarak uyarılır ve alarm merkezine gönderilen bilgi ile, merkezde çalışan personel tarafından itfaiye olay yerine yönlendirilir.

Yangın alarm sistemleri yapıların ve işletmelerin özelliğine göre çeşitlilik arz etmektedir. Proje aşamasında mekânın konumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak, ihtiyaca tam cevap verebilecek bir sistem tasarlanmaktadır.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU