Covid-19 Sırasında İş Yerinizi Koruyun!

Bu belirsiz zamanlar, çoğu işletme sahibinin geçireceği en zor zamanlar olabilir. Birçok kişi yaşam ve çalışma şeklini tamamen değiştirmek zorunda kaldı. Bu süreçte de işi uygun olanlar işlerini çevrimiçi olarak sürdürmeye devam ediyor. Peki ya fiziki olarak ofis ve mağazası olanların iş yeri güvenlikleri?

Son zamanlardaki verilere dayanarak, hırsızların bu pandemi sürecindeki hedeflerinin ticari alanlara yöneldiği belirlenmiştir.

Bu, işletme sahipleri için olumsuzluk yaratsa da bu konu için birkaç önerimiz var;

  • Tüm pencerelerin ve kapıların güvenli bir şekilde kapatıldığından ve üst katlara erişmek için kullanılabilecek tüm öğelerin güvenli bir şekilde saklandığından emin olun.
  • Değerli herhangi bir ürünü veya eşyayı, fırsatçıların pencerelerden göremedikleri alanlara taşımaya çalışın.
  • İş yerinize sizden başka kimlerin giriş-çıkış yapabileceklerini bir yere not alın.
  • Personel, müşteriler veya tedarikçiler ile ilgili önemli verileri ve evrakları mümkünse iş yeriniz dışında saklayın.

Ve tabii ki siz yokken iş yerinize göz kulak olacak bir Türknet Güvenlik iş yeri alarm sistemi edinin.

Türknet Güvenlik’in size özel tasarlayacağı iş yeri alarm sistemleri sayesinde, kapalı kaldığı bu uzun süre zarfında iş yerinizin güvenliğinden emin olun.

Ücretsiz keşif formunu doldurmanız ile başlayan güvenlik hizmeti iş yerinizi, istenmeyen olaylara karşı sürekli koruma altında tutacaktır. Özel alanınızın ihtiyacı doğrultusunda yerleştirilen hareket sensörleri, alarm kurulu iken en ufacık bir hareketi bile algılamakta ve anında Türknet Güvenlik 7/24 Alarm İzleme Merkezi’mize yönlendirmektedir.

Kapınızın zorlanması veya şifresiz bir şekilde açılması durumunda çevredeki bireylerin de duyacağı şekilde çalan siren sayesinde, hırsızın panik yapması ve kaçması olası. Çalan sirenin ardından sizin ve kolluk kuvvetlerinin bu uyarıdan haberdar olması ise saniyeler sürmektedir.

Bu pandemi süreci bir süre sonra bitecek ve yeniden her yer açılacak. Fakat bu süre içerisinde iş yerinizin güvenliğini sağlamanız alarm sistemi olmadan oldukça zor olacaktır.

Türknet ile Güvende Kalın! 😊

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU