Diğer Uygulamalar

Yangın Alarm Sensörü:

Ev ve iş yerlerinde oluşabilecek her hangi bir yangın, hem sevdiklerinize, size hem de özel alanlarınıza büyük zararlar verebilir.

Türknet Güvenlik yangın sensörü sayesinde yangın, daha başlangıç evresinde fark edilebilir, büyük zararlar vermeden önlenebilmektedir.

Gaz Alarm Sensörü:

Gaz kaçağı algılama sistemleri, her türlü konut ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Özel tasarlanmış gaz kaçağı algılama sistemleri ile can ve mal kayıplarını önlemek için mekanın özelliğine göre cihazlar seçilmekte, en ufacık bir olumsuz durumda bile bilgilendirilmektesiniz.

 

Panik Butonu:

Türknet Güvenlik’in geliştirdiği ve dünyada ilk kez kullanıma açılan fotoğraf çekme özellikli panik butonu sayesinde, mekan ve zaman fark etmeksiniz her yerde kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Mobil uygulama üzerinden abonelik bilgilerinizle ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz Türknet Güvenlik Panik Butonu uygulaması ile kendinizi tehlikede hissettiğiniz an saniyeler içerisinde sevdiklerinize ve kolluk kuvvetlerine ulaşabilirsiniz.

Türknet Güvenlik Abone Merkezi:

Türknet Güvenlik’in, abonelerine sunduğu bir diğer mobil hizmet ise uzaktan kontrol sağlayan abone merkezi uygulaması. Özel alanınızda uzakta olsanız dahi size kontrol seçeneği sunan Türknet Güvenlik Abone Merkezi ile;

  • Alarm sisteminizin mevcut durumunu kontrol edebilir
  • Abonelik bilgilerinizi görüntüleyebilir
  • Teknik destek oluşturabilir ve
  • Faturalarınızı uzaktan ödeyebilirsiniz.
Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU