Ev Güvenliği

Türknet Güvenlik Ev Alarm Sistemlerinde Son Teknoloji GPRS Modül Kullanır.
Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen ev alarm sistemlerinde Türknet Güvenlik son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanır. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür. Evinize kurduracağınız paket (temel) alarm sistemi ile sevdiklerinize zarar gelmeden, gözünüz arkada kalmadan rahatça evden çıkabilir ve gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz.

TÜRKNET  Alarm Sistemi

Yaşam alanınıza yada çalıştığınız ortama izinsiz giriş yapabilecek, canınıza ve malınıza zarar verebilecek kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan sizi koruyan elektronik bir güvenlik sistemidir.

Türknet alarm hizmeti
satın alarak korumasız olan diğer evlerden ayırt edilirsiniz. Özellikle yalnız yaşayan genç bireylerimiz
ve yine yalnız yaşayan ebeveynlerimiz
savunmasız göründüklerinden dışarıdan gelebilecek saldırıların birinci hedefi durumundadır.

Türknet alarm sistemi mekânın özelliğine göre projelendirilip kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir.Alarm sistemi izinsiz giriş yapıldığında dış cephedeki ışıklı sirenin yüksek ses çıkararak caydırıcı özeliği ile izinsiz giriş yapmaya çalışanın kaçınmasını ve aynı zamanda alarm izleme merkezine sinyal gönderip acil yardım almanızı sağlar

Alarm Sistemi Kurulumu ;

Alarm sistemi montajı apartman dairesi için  2 ile 3 saat arası sürer.  Giriş katlarda riskli noktalar
daha çok olacağından bu süre artabilir . Yüksek katlarda daha az zaman alacaktır.

Ürünlerin montajı yapılırken etrafın toz olmaması için özel olarak elektrikli süpürge ile matkap aynı anda çalıştırılır.

Komşularınızın rahatız olmaması için sabah 9:00 dan önce montaja başlanmaz. Montaj başladığında en fazla 15 dk.  Matkap işinden sonrası tamamen sesiz bir süreçtir.

Montaj bitiminde uygulamalı eğitim verilir. Sistemi kullanmak çok kolaydır. Hatta tek tuşla kurabilir tek tuşla kapatabilirsiniz. Size verilen eğitimde her açıdan nasıl kullanacağınız gösterilir.

Paket (Temel ) Ev Alarm Sistemi Nedir?
Paket Ev Alarm sistemini oluşturan ürün ve hizmetlerimiz,

•    1 adet alarm paneli: Alarm sisteminin takılmış olan uç birimlerini kontrol eder bu birimlerden gelen sinyalleri analiz edip telefon veya gprs cihazı üzerinden alarm merkezi ile haberleşmeyi sağlar
•    1 adet şifre paneli (keypad) : Eve giriş çıkışlarda şifrenizi yazacağınız, acil durumlarda basacağınız butonların olduğu paneldir. Arıza durumunda firmaya ve size sarı (trouble) ışık ile sistemde sorun olduğunu bildirir.
•    1 adet hareket algılayıcı sensor: Daire iç kısmına hol veya geçiş bölgesine takılır.
•    1 adet kapı ve pencere sensorü (swich): Daire kapısına ve gerekli ise pencerelere de yerleştirilen izinsiz açılış veya zorlamalarda alarmın uyarı vermesini sağlar.
•    1 adet dış siren: Daire dışına veya dış cepheye konumlandırılacak alarm durumunda etrafı sesli olarak uyaracak yüksek sesli ışıklı yanıp sönen caydırıcı harici sirendir.
•    1 adet dâhili siren: Evinizde uygun bir yere yerleştirilecek olan iç siren dış siren ile birlikte aynı zamanda evin içerisinde de sesli uyarı verecektir.
•    1 adet bakımsız kuru akü: Elektrik kesildiğinde sisteminizi 24 saat besler ve sorunsuz çalışmasını sağlar
•    7/24 alarm merkezi hizmeti: Sisteminizin sağlıklı çalıştığının kontrol edilmesi acil durumlarda yetkili mercilerin ve yetkili kullanıcıların aranmasını sağlayan kendi bünyemizdeki merkezimizdir.

Opsiyonel ürün olarak:

•  GPRS modül: Alarm sisteminiz ve alarm merkezi ile uydu üzerinden 24 saat her an on line ( çevrimiçi ) olmanızı sağlar.

Türknet Alarm firması Ücretsiz keşif hizmeti nedir?
Size ücretsiz olarak sunulan bu hizmetten en iyi şekilde yaralanabilmeniz için görüşmeye gelecek olan satış temsilcisinin projelendirme tecrübesi ve alarm konusunda bilgili olması önemlidir.
Doğru yapılan bir keşif ile az maliyetli yüksek korumalı sisteme sahip olur, doğru yere yerleştirilen ürünler ile yanlış alarm vermeyi önlemiş ve komşularınızı rahatsız etmekten kaçınmış olursunuz

Türknet Alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile ücretsiz keşif hizmeti konusunda da ihtiyacınız olan güveni sunmaktadır.

 

 

 

Türknet Alarm Acil İlk Yardım Butonu İle Panik Yapmaya Son

Türknet’in acil yardım butonu boyuna kolye şeklinde kullanılabileceği gibi kemerede takılabilmektedir. Kullanımı son derece kolaydır. Üzerinde dört adet basma tuşu bulunmaktadır. Acil yardım tuşu üzerinde kullanım kolaylığı olması için kırmızı zil resmi bulunmaktadır. Parmak ile altı saniye basılı tutulduğunda aktif hale geçerek Türknet Alarm İzleme Merkezine acil yardım sinyali gönderir. Acil Yardım sinyalini alan iyi eğitimli personelimiz hızlı tepki vererek size en kısa sürede yardım ulaşmasını sağlar.Diğer basma tuşları alarm sistemini açmak kapamak için kullanılır bu tuşları çalıştırmak için iki saniye basılı tutmanız yeterlidir.

Acil durum butonunu aktif hale getirmek için altı saniye basılı tutmak yeterlidir. Acil Yardım butonun pil ömrü 3 yıldır, zayıfladığında, elektronik güvenlik sisteminizin mekanik tuş takımından uyarı sinyali verir. Bu sinyali aynı zamanda Türknet Alarm İzleme Merkezine de gönderir. Pil değişimi için bizden yardım alabileceğiniz gibi herhangi bir saat tamircisinden temin edebileceğiniz pili, kendinizde değiştirebilirsiniz.

Gaz Alarm Sistemleri

 

Gaz kaçağı algılama sistemleri, her türlü konut ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Özel tasarlanmış gaz kaçağı algılama sistemleri ile can ve mal kayıplarını önlemek için, mekânın özelliğine göre cihazlar seçilip, projelendirme yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU