Ev ve İş Yeri Alarm Sistemlerinin Temel Bileşenleri

Ev veya iş yeri alarm sistemleri, sizin özel alanınızı gün boyu koruma altına alırken hem can hem de mal güvenliğiniz açısından maksimum güvenlik sağlamaktadır.  Alarm sistemleri kullanmadan alacağınız koruma önlemleri sadece anlık engeller yaratmakla beraber kesin bir çözüm arıyorsanız kesinlikle özel alanlarınızda alarm sistemleri kullanmalısınız.

Alarm sistemleri içerisinde birçok farklı seçenek sunmaktadır. Özel alanınızın ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilebilir alarm sistemlerinin, temelde birkaç önemli bileşeni bulunur.

Sirenler Sayesinde Her Türlü Duyurabilir Olun

Türknet Güvenlik ev ve iş yeri alarm sistemleri içerisindeki sirenler, hem içeriden hem de dışarıdan oluşabilecek tehditlere karşı uyarıcı etki yaratmaktadır. Kapıların izinsiz açılması, hareket sensörünün izinsiz hareket algılaması, gaz ve yangın detektörlerinin tetiklenmesi gibi durumlarda harekete geçen sirenler, sizi ve çevrenizi durumdan haberdar etmekte ve harekete geçmenizi sağlamaktadır.  

Türknet Güvenlik’in siren kutuları, yeterli desibele sahip olmakla beraber her türlü olumsuz durumda harekete geçmektedir.

Hareket Algılayıcı Sensörler ile Gözünüzden Hiçbir Şey Kaçırmayın

Türknet Güvenlik’in hareket algılayıcı sensörleri sayesinde, özel alanınıza izinsiz girilmesi durumunda saniyeler içerisinde harekete geçen hareket sensörü, hareketi algılayarak siren kutularını tetiklemektedir. Bu sayede 7/24 Alarm İzleme Merkezi’miz izinsiz girişten haberdar olmakta ve hem size hem de kolluk kuvvetlerine bildirim göndermektedir.

Hareket sensörü, mesai saatleri dışında iş yerinizde ve gece saatlerinde ev içerisinde oldukça etkili olmaktadır.

Ayrıca, özel alanında 4 ayaklı dostu ile yaşayan bireyler için de özel seçenekler mümkün. Türknet Güvenlik alarm sistemlerinde hareket sensörünü, sevimli dostunuzun özgürlüğünü gözeterek ayarlayabilirsiniz.

7/24 Alarm İzleme Merkezi Arkanızdaki Gözünüz Olsun

Bir alarm sistemleri içerisinde her türlü ürünü ve ekipmanı kullansanız dahi eğer alarm izleme merkezi sağlıklı bir şekilde çalışmıyorsa, muhtemelen bir hırsızlık olayından, iş işten geçtikten sonra haberdar olacaksınızdır.

Siren kutusunun ve hareket sensörünün tetiklenmesi sonucunda saniyeler içerisinde bildirim giden 7/24 Alarm İzleme Merkezimiz, durumu inceleyerek size ve kolluk kuvvetlerine haber vermektedir.

Türknet Güvenlik ile Tam Güvenlik

Türknet Güvenlik’in 7/24 alarm izleme merkezi ile alarm kurulumunu gerçekleştirdikten sonra her dakika güvendesiniz. Günün her saati alarm sisteminizin verilerini inceleyen operatörlerimiz, acil bir durumda en hızlı ve doğru reaksiyonu almak için hazır beklemektedir.

Türknet Güvenlik Alarm sistemleri, size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Tedbirli olmak sizin elinizde…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU