Giriş Katında Bulunan Özel Alanların Güvenliği Nasıl Korunur?

Giriş katta bulunan özel alanlar, hırsızlar için girilmesi en rahat yer olarak görülmektedir. Hem zamandan hem de konumun kolaylığı açısından giriş katları, tabiri caiz ise günün her saati tehlike altındadır.

Bu yüzden giriş katlar için ekstra önlem almak ve dikkat gözetmek gerekiyor.

Önlem derken, gerçekten profesyonel sistemlerden bahsediyoruz. 😊

Balkon kapısına kocaman bir asma kilit asmak, sokak kapısının girişine 2-3 çift ayakkabı koymaktan veya akşamları ışıkları açık bırakmaktan bahsetmiyoruz.

Sizi, sevdiklerinizi ve özel alanınızı günün her saati güven altında tutan ev ve iş yeri alarm sistemlerine sahip olan bir özel alana girişler, neredeyse imkansızdır.

Güvenlik sistemleri bulunmayan bir özel alanın soyulması sadece birkaç dakika sürmektedir. Bu sürede bir de hırsız ile yüz yüze gelme olasılığınız, yaşananları çok daha kötü bir boyuta taşıyabilir.

Kötü tecrübeler yaşamak istemiyorsanız, giriş katta bulunan özel alanınıza mutlaka güvenlik sistemi entegre etmelisiniz.

Hareket Algılayıcı Işık

Muhtemel giriş alanlarına takılan ve hassas hareket algılayıcısına sahip olan ışık sayesinde, cam veya balkon girişinize yaklaşan herkes ortaya çıkıyor. Yüksek aydınlatma gücüne sahip ışık sayesinde, giriş katınızın girilmesi olası her bölgesi hareket algılandığı zaman aydınlık içerisinde olacak. Bu şekilde sinsice giriş kapısına yaklaşan hırsız panik olup kaçacak ve siz de hiçbir tehlike yaşamamış olacaksınız.

Hareket algılayıcı ışık sayesinde sadece siz değil, komşularınızın da güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Hareket algılayıcı ışığın etkili bir şekilde çalışması adına, cam ve balkon gibi giriş noktalarının duvar, ağaç dalı, şemsiye vb gibi şeylerle kapatılmamış olması gereklidir.

Yüksek Uyarıcı Siren Kutusu

Özel alanınızın bütün giriş noktalarında bulunan hareket algılayıcı sensörlerin bağlı olduğu siren kutusu sayesinde, giriş noktalarının zorlanması ve izinsiz açılması durumunda yüksek seviyede siren devreye girmektedir. Bu sayede siz, komşularınız ve 7/24 Alarm İzleme Merkezi’miz tehlike konusunda uyarılır ve anında kolluk kuvvetlerine ve size bildirim gönderilir.

Türknet Alarm Sistemleri ile Güvende Olun

Türknet Güvenlik alarm sistemleri, özel alanınızın özelliğine göre kurulmaktadır. Ücretsiz olarak yaptığımız keşif hizmeti sayesinde, kurduğumuz alarm ve kamera sistemi, hırsızları sizden uzak tutmaktadır. Şifresiz yapılan girişlerde sizin veya yakınlarınızın cep telefonlarına giden çağrı sayesinde, siz orada değilken de eviniz/iş yeriniz koruma altında olacaktır.

Giriş veya alçak katları kullanıyorsanız, balkon, kapı ve pencere gibi riskli yerlerin önüne hareket algılayıcı sensör ışık takılmaktadır. Zorla girilmeye çalışılması durumunda, giriş kapısı, balkon kapısı ve pencere üzerlerine takılacak manyetik hareket sensörleri, kapılar açılmaya teşebbüs edildiğinde evdeki alarm sistemi sesli uyarı vereceği gibi alarm merkezine direkt sinyal göndermektedir. Ayrıca dairenizin riskli yerlerine yerleştirilen hareket algılayıcı detektörleri ile desteklenerek, izinsiz girişler profesyonel anlamda caydırıcılık sağlamaktadır. Belli bir desibelde çalan siren, istenmeyen kişilerin en kısa zamanda ortamdan uzaklaşmasına sebep olacaktır.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Özel alanlarınızı Türknet Güvenlik alarm sistemleri ile gönül rahatlığıyla koruyabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizin tasarımına göre kurulacak alarm sistemi öncesinde yapacağımız ücretsiz keşif hizmeti ile az maliyetli ve yüksek korumalı sisteme sahip olur, doğru yere yerleştirilen ürünler ile yanlış alarm vermeyi önlemiş ve komşularınızı rahatsız etmekten kaçınmış olursunuz.

Türknet Güvenlik alarm sistemleri, size ve sevdiklerinize en son teknolojik ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Türknet Alarm Sistemleri ile Güvende Olun

Tedbirli olmak sizin elinizde…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU