Hakkımızda

2008 yılında İstanbul’da kurulan Türknet Güvenlik Hiz. A.Ş., güvenlik sektöründe bireysel ve kurumsal olarak çözüm ortaklıkları sunarak hizmet vermektedir. Hırsız alarmı, yangın ve gaz alarmı, kapalı devre kamera ve geçiş kontrol hizmetleri sunan Türknet Güvenlik, iş birliği kurduğu her bireye ve işletmeye özenle yaklaşmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti en üst seviyede tutmaya özen gösteren Türknet Güvenlik, oluşturduğu müşteri portföyü ile hedeflerine sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz:

Türkiye’de ev ve iş yeri güvenliği dendiği zaman akla gelen ilk marka olmak.

Misyonumuz:

İş birliği kurduğumuz bütün müşterilerimize aynı özeni gösterip, kendi güvenliğimizi sağlıyormuşçasına hizmet vermek.

  • null
    İleri Teknoloji

Teknoloji her gün gelişiyor. Doğal olarak biz de öyle. Bize güvenen bütün müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek adına her gün kendimizi yeniliyor, en son teknolojileri takip ederek, müşterilerimize sunuyoruz.

  • null
    7/24 Alarm Merkezi

7/24 Alarm İzleme Merkezi’miz sayesinde, gün boyu alarm sistemlerinizi izliyor, en ufak bir tehlike durumunda bile size saniyeler içerisinde ulaşıyoruz.

  • null
    Uzman Ekibimiz

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile ücretsiz keşifler gerçekleştiriyor, sizin için en uygun güvenlik stratejisini belirliyoruz. Her türlü teknik destek ve bakım ihtiyacında ise en kısa sürede talebinizi yerine getiriyoruz.

19670

EV & MÜSTAKİL EV

5830

İŞ YERİ

760

BÜYÜK İŞLETME

12

YILLIK TECRÜBE

Güvenlik Her Yerde

En iyi teknolojiler ile sevdikleriniz ve değer verdikleriniz güvende!

Güvenliğinizi şansa bırakmayın, en iyi teknolojiler ile donanın.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU