Hakkımızda

2008 yılında kurulan TÜRKNET GÜVENLİK HİZ. AŞ. güvenlik sektöründe bireylere ve işletmelere , kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan hırsız alarm, yangın alarm, kapalı devre kamera ve geçiş kontrol sistemleri kurulum hizmetleri sunan, Türkiye’nin güçlü bağımsız yeni nesil güvenlik şirketidir. Türknet güvenliğin, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal bayi ağı Türkiye`nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlik hizmetleri verebilmek için oluşturulmuştur.

TÜRKNET GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş, müşteri odaklı anlayışını, enerji ve esnekliğini, bir güvenlik şirketinde olması gereken profesyonellik ve güvenilirlik ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermektedir. Bu sayede sektördeki en yüksek müşteri bağlılığına sahip olan güvenlik şirketi konumundadır. Elektronik güvenlik sektöründe lider,yeni nesil ürünleri ve hizmetleri sunan Türknet güvenlik, hizmet çeşitliliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile sektördeki rekabet gücünü artırmaya devam edecektir.

Türknet güvenlik, kurulumunu gerçekleştirdiği alarm sistemlerinde elektronik güvenlik sektöründe lider yeni nesil ürünleri ve hizmetleri sunan Tyco Security (USA) firmasının ürünlerini kullanmaktadır. Kullanılan tüm cihazlar uluslararası CE ve kalite belgelerine sahiptir. Aboneliğiniz boyunca ücretsiz teknik servis, bakım ve ürün garantisi verdiğimizden, ürünlerimizin kalitesini en üst düzeyde tercih edip kullanımınıza sunuyoruz. Yeni bir ürün firmamız tarafından hizmete sunulduğunda ücretsiz olarak mevcut kullandığınız ürün değiştirilip teknoloji güncellemesi yapılmaktadır. Abonelerimizi T.C. İçişleri Bakanlığı İstanbul Valiliğinden onaylı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube denetiminde olan Alarm Haber Alma Merkezimizden 7/24 takip ediyoruz.

  • null
    İleri Teknoloji

Türknet alarm izleme merkezinde en iyi hizmeti verebilmek için teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanılır. Böylece güvenli iletişim bağlantıları sağlanarak , ihtiyacınız olduğu her an size destek verilir.

  • null
    7/24 Alarm Merkezi

Alarm izleme merkezimiz; güvenli iletişim bağlantıları ve son teknoloji ile desteklenen ekipmanlarla donatılmıştır. Merkezimizde eviniz veya işyerinizden gelen sinyaller, gece gündüz, kesintisiz, profesyonel bir ekip tarafından

  • null
    Uzman Teknisyenler

Türknet ekibi deneyimli iyi eğitim almış işinin ciddiyetini kavramış bir ekiptir. Güvenlik ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü üretmek sumak ve güvenliğinizi sağlamak bu ekibin varoluş sebebidir.

19670

EV & MÜSTAKİL EV

5830

İŞ YERİ

760

BÜYÜK İŞLETME

12

YILLIK TECRÜBE

Güvenlik Her yerde

En iyi teknoloji ile donanın

En iyi kalite ve ekipmanlar ile donanın. Güvenliğiniz şans eseri değil kalitemizin eseridir.

Kapalı Devre Kameralar

Kapalı devre kameralar ile tüm kayıtlarınız güvende. Sadece siz istediğiniz zaman erişebileceğiniz dosyalarınızın korunmasında aklınız kalmasın.

İletişim