Her Anınızda Türknet Güvenlik Yanınızda

Tüm dünya olarak aylardır etkisi altında olduğumuz pandemi sürecinde, ülke olarak yavaş yavaş normalleşme süreçlerini yaşıyoruz. Birçok insan zorunlu veya tedbir amaçlı aylarca evlerinde vakit geçirdiler ve sosyal yaşamlarını yeniden düzene koyma aşamasına geçiyorlar.

Artık hayatımızda “yeni normal“ diye bir tabir var. Büyük ihtimalle de uzun bir süre daha bu tabire fazlası ile alışmak durumunda kalacağız. Günlük yaşantımızdan sosyal ilişkilere, rutin olaylarımızdan çalışma şeklimize kadar bizleri etkileyecek yazılı olmayan normlar mevcut. Bu normlara uyarak  Covid-19’a yakalanma riskimizi azaltıyoruz.

Fakat yeni normalde dikkat edilmesi gerekilen bir durum daha var; ev güvenliğiniz…

Normalleşme sürecine girildi, sosyal yaşam; belirli kurallar içerisinde yeniden başladı. Böylelikle evde karantina dönemi de bir aksilik olmaz ise sona erdi.

Bu sırada zaten evde olmanızdan dolayı ev güvenliğinizi kendi imkanlarınız ile de sağlamış olabilirsiniz. Fakat hırsızlar, havaların ısınması ve insanların hastalık sebebi ile kalabalık illerden uzaklaşarak tatil beldelerine veya memleketlerine yönelmesini fırsat bileceklerdir. Evinizden uzaktayken hedefte olmamak için Türknet Güvenlik ev alarm sistemleri kullananlara katılabilir, gönül rahatlığı ile evinizden uzakta vakit geçirebilirsiniz.

Özel Alanlarınızı Güven Altına Alın

Hal böyleyken güvenlik önlemlerinizi daha da artırmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer evinizde hala bir ev alarm sistemi yoksa, daha da geç olup kötü bir tecrübe yaşamadan önce ev alarm sistemi edinmelisiniz. Hırsızların bir hedeften cayması için o alanda bir alarm sisteminin kurulu olduğu anlamını veren ışıklı alarm sirenini görmesi, başka bir hedefe yönelmesine etki edecektir.

Neden Ev Alarm Sistemleri

Evinizde kurulu olan ev alarm sistemlerinin son teknoloji ekipmanları sayesinde hırsız, daha kapınıza geldiği andan itibaren sensörlü ışık ile açığa çıkacaktır. Ardından çalacak siren ve 7/24 alarm izleme merkezimizin size ulaşma hızı ile hırsızlık tehlikesi daha başlamadan bitecektir.

Ayrıca ev alarm sistemlerine sahip bir özel alana gelen hırsızın, soygunu deneme yüzdesi ortalama yüzde 7 civarındadır.

Ayrıcalıklardan Faydalanın

Türknet Güvenlik, pandemi öncesi olduğu gibi pandemi sonrası da her zaman sizin güvenliğiniz için yanınızda.

Mobil Panik Butonu ve Mobil Abone Merkezi uygulamaları sayesinde bütün işlemlerinizi uzaktan halletme imkanı da sunmaktadır.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki ücretsiz keşif formunu doldurarak Türknet Güvenlik ailesine katılmak; 😊

https://turknetguvenlik.com/alarmsistemleri

Bol Sağlıklı ve Güvenli Günler…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU