Hizmetlerimiz

360 o Tam Güvenlik Hizmeti

Alarm ve CCTV Kamera Sistemi ile Kusursuz Güvenlik

Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi korumak için siz de Türknet Güvenliği seçin…

İş Yeri Güvenliği

null

Alarm kurulumu yaptırmak ve işyerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için alarm firmalarının da belirli şartlara ve standartlara sahip olması ve kendinizi güvende hissettirmesi gerekir. İşyeri alarm sistemleri için Türknet Güvenlik olarak gerekli tüm standartlara ve belgelere sahip olup son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanmaktayız. Ayrıca kurulumunu yaptığımız alarm sistemlerini Türknet Haber Alma Merkezi`nden 7/24 takip etmekteyiz.

Ev Güvenliği

null

Türknet Güvenlik Ev Alarm Sistemlerinde Son Teknoloji GPRS Modül Kullanır.
Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen ev alarm sistemlerinde Türknet Güvenlik son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanır. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür. Evinize kurduracağınız paket (temel) alarm sistemi ile sevdiklerinize zarar gelmeden, gözünüz arkada kalmadan rahatça evden çıkabilir ve gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz.

Büyük İşletme Güvenliği

null

İş güvenliğinde çözüm ortağı seçmek önemli bir konudur. Eğer 7/24 güvende olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 444 85 75’den bizimle iletişime geçmenizdir.Güvenlik İçinde Güne Başlamak Ve Güvenlik İçinde Günü Bitirmek.

Farklı kurum ve çalışma ortamlarınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir iş güvenliği paketlerimiz ile maddi ve manevi varlıklarınızı gece gündüz korumak için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

TÜRKNET GÜVENLİK 7/24 ALARM HABER ALMA ( ALARM GÖZLEM ) MERKEZİ

null

TÜRKNET GÜVENLİK Alarm haber alma merkezi güvenli iletişim bağlantıları ve son teknoloji ile donatılmış olup T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünden aldığı İstanbul Valiliği onaylı “Alarm Merkezi Kurma ve İşletme Belgesi” ve “Alarm Sistemi Kurma Belgesi” ile hizmet vermektedir.

19670

EV & MÜSTAKİL EV

5830

İŞ YERİ

760

BÜYÜK İŞLETME

12

YILLIK DENEYİM

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU