İş Yeri Güvenliği

İş Yeri Güvenliği 

 

İşyeri alarm sistemlerinde Türknet güvenlik farkını yaşayın;

Alarm kurulumu yaptırmak ve iş yerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için alarm firmalarının da belirli şartlara ve standartlara sahip olması ve sizi güvende hissettirmesi gerekir. İş yeri alarm sistemleri için Türknet Güvenlik olarak gerekli tüm standartlara ve belgelere sahip olup, son teknoloji GS 2060 GPRS modülünü kullanmaktayız. Ayrıca kurulumunu yaptığımız alarm sistemlerini, Türknet Haber Alma Merkezi`nden 7/24 takip etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup, TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür.
İş yerinizin ihtiyacı olan alarm sistemi için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz. İş yerlerinin farklı mimari ve ihtiyaçları olduğundan yerinde yapılacak projelendirme ve ücretlendirme, siz değerli müşterilerimize daha faydalı olmaktadır. İş yerinizin ihtiyacı olan alarm paket sistemine ek olarak iş yerinin sektörüne göre de farklı ürünler kullanılmaktadır. 

İş Yeri Alarm Sistemleri

İş yerinizde birden fazla güvenli bölge oluşturulmasını ve alarm sisteminin kullanılmasını sağlar.

İş Yeri Alarm Sistemleri

Elektrik kesilmesi durumunda iş yerinizin tüm koşullarda korumasını sağlamak için güvenlik sisteminize bağımsız bir güç sağlar.

İş Yeri Alarm Sistemleri

Alarm sistemi uyarı sinyali aldığında, zamanında şifre girilmez ise otomatik olarak çalar ve müşteri izleme merkezini uyarır.

Türknet güvenlik 7/24 Alarm Haber Alma Merkezi İş yeri Çalışma Şekli;

• İş yeri açılış ve kapanış saatleri kurulum sonrası dolduracağınız formla belirlenir. Sistemin açılış saatinde kim tarafından açıldığını, kapanış saatinde kim tarafından kapatıldığının takibi yapılır.
• Belirtilen saatte, sistem kuruldu sinyali gelmez ise kapanış sinyali gelmediğine dair operatörlerimiz tarafından aranıp bilgilendirilirsiniz.
• Tüm sistemlerimize uyarlayabileceğimiz en son teknoloji GPRS modülü ile alarm sistemi ve alarm izleme merkezi 24 saat her an online olarak haberleşmektedir.
• Sisteminizdeki olası sorunlar “telefon veya GPRS haberleşmesi koptu”, “akü azaldı”, “elektrik kesildi”, “haberleşme yapılamadı” gibi sinyaller anlık olarak merkeze iletilir ve size haber verilir.
• Sisteminizdeki tüm hareketleri, haftalık ya da aylık rapor olarak alabileceğiniz gibi web sayfamızdan müşteri giriş butonunu kullanarak da istediğiniz an görebilirsiniz.

Türknet alarm sistemleri, en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile iş yeri alarm sistemi için aradığınız güveni size ve sevdiklerinize sunmaktadır.

Video Kamera Sistemleri

Video Kamera Sistemleri

İş yerinizi istediğiniz yerden canlı izleyebilir veya her bir izleme alanının görüntülerini kayıt altına alarak olası olaylara karşı tedbir alabilirsiniz. Yapılan kayıtlara; ihtiyaç olduğunda iş yerinizden veya uzaktan erişim yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU