İş Yeri Güvenliği

İşyeri alarm sistemlerinde Türknet güvenlik farkını yaşayın
Alarm kurulumu yaptırmak ve işyerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz için alarm firmalarının da belirli şartlara ve standartlara sahip olması ve kendinizi güvende hissettirmesi gerekir. İşyeri alarm sistemleri için Türknet Güvenlik olarak gerekli tüm standartlara ve belgelere sahip olup son teknoloji GS 2060 GPRS modül kullanmaktayız. Ayrıca kurulumunu yaptığımız alarm sistemlerini Türknet Haber Alma Merkezi`nden 7/24 takip etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz DSC marka olup TYCO SECURİTY (USA) ürünüdür.
İşyerinizin ihtiyacı olan alarm sistemi için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. İşyerlerinin farklı mimari ve ihtiyaçları olduğundan yerinde yapılacak projelendirme ve ücretlendirme siz değerli müşterilerimize daha faydalı olmaktadır. İşyerinizin ihtiyacı olan alarm paket sistemine ek olarak işyerinin sektörüne göre farklı ürünler kullanabilir

İş yerinizde birden fazla güvenli bölge oluşturulması ve alarm sisteminin kullanılmasını sağlar.

Elektrik kesilmesi durumunda iş yerinizin tüm koşullarda, korumasını sağlamak için güvenlik sisteminize bağımsız bir güç sağlar.

Alarm sistemi uyarı sinyali aldığında, zamanında şifre girilmez ise otomatik olarak çalar ve müşteri izleme merkezini uyarır.

Türknet güvenlik 7/24 Alarm Haber alma Merkezi işyeri çalışma şekli;
• İşyeri açılış ve kapanış saatleri kurulum sonrası dolduracağınız formla belirlenir, sistemin açılış saatinde kim tarafından açıldığını, kapanış saatinde kim tarafından kapandığının takibi yapılır
• Belirtilen saat de sistem kuruldu sinyali gelmez ise kapanış sinyali gelmediğine dair operatörlerimiz tarafından aranıp bilgilendirilirsiniz.
• Tüm sistemlerimize uyarlayabileceğimiz en son teknoloji GPRS modül ile alarm sistemi ve alarm izleme merkezi 24 saat her an on line olarak haberleşir.
• Sisteminizdeki olası sorunlar telefon veya GPRS haberleşmesi koptu, akü azaldı, elektrik kesildi, haberleşme yapılamadı gibi sinyaller anlık olarak merkeze iletilir ve size haber verilir
• Sisteminizdeki tüm hareketi haftalık yâda aylık rapor olarak alabileceğiniz gibi web sayfamızdan müşteri online giriş butonunu kullanarak istediğiniz an görebilirsiniz

Türknet alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile işyeri alarm sistemi için aradığınız güveni sunmaktadır.

Video Kamera Sistemleri

İş yerinizi istediğiniz yerden canlı izleyebilir veya her bir izleme alanının görüntülerini kayıt altına alarak olası olaylara karşı tedbir alabilirsiniz. Yapılan kayıtlara; ihtiyaç olduğunda iş yerinizden veya uzaktan erişim yaparak ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU