İş Yeri Güvenliğiniz Bütün Gün Sürsün

Güvenlik ihtiyacı, insanlığın ilk adımından beri en büyük gereksinimlerden biri olmuştur. Güvenliğin yolları değişse de amacı hep aynı kalmıştır.

Günümüzde ise çevrenizi, ailenizi, özel alanlarınızı ve kendinizi hep güvende hissetme/hissettirme ihtiyacı duyarsınız.

Söz konusu olan durum iş yerleriniz için de geçerlidir. Gününüzün büyük bölümünü geçirdiğiniz, uzun uğraşlar ve maddi harcamalar sonucunda meydana getirdiğiniz işletmenizi bir gecede kaybetmek istemezsiniz.

Bunun yolu da kaliteli bir iş yeri alarm sistemine sahip olmanızdan geçmektedir.

24 Saat Mesai Yapan Bir Çalışma Arkadaşı Gibi

İş yeri alarm sistemleri, günün her saati etrafı sizin yerinize kollar ve en ufacık bir tehlike anında sizlere saniyeler içerisinde geri bildirim sağlar. Türknet Güvenlik 7/24 Alarm İzleme Merkezi sayesinde, meydana gelen her türlü tehlikeli durumda hem siz hem de kolluk kuvvetleri bilgilendirilirsiniz.

İş yerinize taktıracağınız alarm sistemleri sayesinde işletmenizde 24 saat mesai yapan bir güvenlik görevlisi varmış gibi içiniz rahat edecek. Böylelikle yatırımlarınızın ve geleceğinizin güven altında olduğunu hissedeceksiniz.

Sadece Hırsızlık Değil, Beklenmeyen Kazalar da Önlensin

İş yerinize kuracağınız alarm sistemi sayesinde sadece art niyetli kişileri engellemekle kalmaz, oluşabilecek yangınlar ve gaz kaçaklarını da anında engelleme şansına sahip olursunuz. Ücretsiz keşif hizmeti sonucunda belirlenen uygun noktalara yerleştirilen duman ve gaz detektörleri sayesinde, her türlü tehlike arz eden durumu öğrenme ve engelleme şansına sahip olursunuz.

İşin Sırrı Kaliteli Bir Güvenlik Şirketinden Geçer

Her geçen gün kendini yenileyen ve inovasyonlar ile donatılan günümüz dünyasında, yeniliği ve kaliteli güvenliği sağlayan kurumlardan biri olan Türknet Güvenlik ile vaat ettiği avantajları, alternatif çözümleri sayesinde zahmetsiz bir şekilde iş yeri güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Hırsızlar tarafından yapılabilecek sabotajlara karşı dayanıklı ve çift taraflı haberleşme kanalı sayesinde hiç kesinti yaşamadan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Diğer yandan da Türknet Güvenlik’in web sitesi üzerinden veya mobil cihazınıza yükleyeceğiniz uygulama üzerinden iş yerinizin açılış ve kapanış saatlerini kontrol edebilirsiniz.

Türknet Güvenlik İş Yeri Alarm Sistemi ile iş yerinizde güvenliğin tadını çıkartın.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU