İş Yerlerinize Neden Alarm Sistemleri Taktırmalısınız?

Kötü ekonomik şartlar, Cezai yaptırımların yetersiz kalması ve artan işsizlik oranı ile hırsızlık olaylarında 2007-2018 yılları arasında %140’lık bir artış meydana geldi. Ayrıca hırsızlık, bu verilerle beraber Türkiye’de en çok işlenen suç türü oldu. Resmi kayıtlara göre sadece 2018’in aralık ayında 4.200 iş yeri ve kurumda hırsızlık olayı meydana geldi. Bunun yanı sıra Türkiye’de saatte 6 iş yeri hırsızların hedefi olmaktadır. 

Ne Kadar Güvendesiniz?

Son zamanlarda artış gösteren hırsızlık oranlarına karşı, yatırım yaptığınız ve geçiminizi temin ettiğiniz iş yerleriniz ne kadar güvende?

Hırsızlar, sizi hedef haline getirmeden önce çoğunlukla keşif amacı ile gözlemlerler. Taşınabilir maddi eşyalar, teknolojik cihazlar veya para dolu kasaların varlığı, iş yerinizin hedef olmasında önemli unsurlardır.

Dükkanınızın kapısına bir sürü kilit asmanız, demir parmaklıklar ile çevrelemeniz veya kepenk kullanmanız hırsızların sadece fazladan birkaç dakika harcamasına sebep olacaktır. Veya ofisinizin güvenlikli bir plazada üst katlarda olması, kapınızın en kalın çelikten oluşması da bir caydırıcılık ifade etmemektedir. Sizi hedef haline getiren bir hırsızın sizden vazgeçmesi için daha garantili ve caydırıcı önlemler alınması şart hale gelmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yayınlanan, mekanların güvenliği için alınması gereken tedbirlere ilişkin bilgilendirme metnine göre, güvenliğiniz için iş yerinize taktıracağınız alarm sistemleri ile hırsızlık oranları düşmekte ve vaka sonrası yakalanmalar artmaktadır.

İş yerleri, geçiminizi temin ettiğiniz, bir sürü yatırım yaptığınız özel alanınızdır. Bu alanlarınızı iş yeri alarm sistemleri ile koruma altına alabilirsiniz. 7/24 güvenlik merkezimiz ile her türlü tehlike anında hemen bilgilendirilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

İş yerlerinizi Türknet Alarm Sistemleri ile gönül rahatlığıyla koruyabilirsiniz. İş yerlerinizin tasarımına göre kurulacak alarm sistemi öncesinde yapacağımız ücretsiz keşif hizmeti ile az maliyetli ve yüksek korumalı sisteme sahip olursunuz. Bu sayede hırsızlık yüzünden oluşacak maddi kayıplarınızı da önlemiş olursunuz.

Türknet Alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir. Türknet Güvenlik ve Alarm Sistemleri ile güvende olun…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU