Kişiye Özel Alarm Sistemine Sahip Olun

Kendi ev güvenlik sisteminizi kurabilir misiniz diye soruyor olsak; birçok kişi belirli ölçülerde önlem alıp, kişisel olarak bir sistem kurduklarını söyleyebilirler.

Peki bu kurulan sistemler veya alınan önlemler ne kadar etkili işleyebilir? Kesinlikle daha az maliyetli olabilir fakat kötü bir olay yaşanması durumunda çok daha fazla maliyet çıkartacağı da gerçek…

Yaşayacağınız herhangi kötü bir durumda sadece maddi değil manevi olarak da büyük etkilerini yaşayabilirsiniz.

Bu yüzden; kapıdan gelen her sese kulak dikmek, uyuyorken duyduğunuz sese panikle irkilmek yerine özel alan güvenliğinizi profesyonel çözümlere bırakmalısınız.

Hangi Alarm Sistemi ve Ekipmanları Özel Alanlarınıza Uygun?

Birçok özel alan güvenlik çözümü mevcut olsa da sizin için en efektif olanına nasıl karar vereceğinizi düşünmeniz gayet normal bir durum. İş, alarm sistemini özel alanınıza kurdurmanız ile sınırlı kalmıyor. Eğer alarm sisteminiz sürekli olarak izlenmiyor ise güvenliğiniz tehlikede denebilir. Bu sebepten dolayı uygunluk açısından en doğru seçim, alarm izleme merkezi bütün gün aktif olan güvenlik şirketinden alarm hizmeti almanız olacaktır.

Özel alanınızın girişlerine sabitlenen siren kutularının kalitesi de oldukça önemli. Eğer siren kutunuz bir iki defa yanlış alarm verdiyse, çevrenizdekiler de komşularınız da bir daha siren sesi duydukları zaman durumu üstelemeyebilirler. Bu yüzden hem siren kutunuzun etkililiği hem de alarm izleme merkezinin sürekli takipte kalması, güvenlik çözümü alacağınız kurumu seçmenizde önceliğiniz olmalıdır.

Peki; özel alanınıza alarm sistemi taktırmadan, yukarıda yazan özellikleri nasıl bileceksiniz?

Öncelikle referanslar en iyi tavsiye noktasıdır. Eğer referanslar olumlu bir imaj bırakıyorsa, ikinci aşamaya geçebilirsiniz.

İkinci aşama ise ücretsiz keşif ekibinin ilgisi ve uzmanlığı ile alakalı. Kurum ile irtibata geçtikten sonra özel alanınıza gelen keşif ekibi, sadece not alıp gidiyorsa bir daha düşünmenizi öneririz.

Alarm sistemi için özel alanınızı incelemeye gelen keşif ekibinin özel alanınızın her türlü fiziki özelliğini, çevrenizdeki yapıların fiziki durumlarını ve özel alanınızın iç dekorasyonuna kadar analiz edip, ona göre bir güvenlik planı çıkartıyor olmaları gerekmektedir.

Güvenliği Her Zaman Profesyonele Bırakın!

Özel alan güvenliği sağlamak ciddi bir iştir ve kesinlikle işi bilene bırakılmalıdır. Çünkü maddi kadar can güvenliğiniz de söz konusudur.

Türknet Güvenlik, bireysel ve kurumsal güvenlik çözümleri ile her zaman güvenliğinizi sağlıyor.

7/24 Alarm İzleme Merkezi, uzman ekibi, mobil panik butonu uygulaması ve sabit Türk Lirası avantajı ile ayrıcalıklı güvenliğinin tadını çıkartın!

Ücretsiz Keşif Formu doldurmak için;

https://bit.ly/39k3aIl

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU