Neden Alarm Sistemleri Kullanmalıyız?

Güvenlik ihtiyacı, eski çağlardan beri en temel ihtiyaçlarımızdan biridir. Öyle ki Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde 2. sırayı almaktadır. Günümüzde uygulanan cezai şartlar ve hukuki yaptırımlar ne yazık ki hırsızlıklara engel olamıyor. İçeride olalım ya da olmayalım, bir yabancının özel alanımıza girmesi hem can hem de mal güvenliğimizi tehlikeye attığı gibi yarattığı psikolojik travmalarla da baş etmek durumunda kalıyoruz.

En nezih semtte de yaşasanız, en güvenlikli sitede de otursanız hatta en kaliteli çelik kapıyı da kullansanız bunlar ne yazık ki hırsızlar için bir caydırıcılık ifade etmiyor. Evinizi veya iş yerinizi hedef haline getiren hırsızları, sizden uzak tutmak için alabileceğiniz en iyi önlem alarm sistemikullanmaktır.

Kuracağınız hırsız alarm sistemi ile kendinizi, ailenizi ve maddi varlıklarınızı koruma altına alabilirsiniz. Güvenlik Sistemleri, tehlike durumunda size veya yakınlarınıza haber vermekte, anlık olarak sisteme düşen mesaj sayesinde hızlı polis yönlendirmesi de yapılabilmektedir.

Görünür bir şekilde takılan alarm sensör kutuları, hırsızlık oranlarını önemli derecede azaltmaktadır. Sese ve harekete duyarlı şekilde tasarlanan sistemler, evinizi ve iş yerinizi koruma altına almaktadır. Alarm sistemi, sensör ışık ve siren sesi sayesinde hırsızlık teşebbüsünde bulunulduğu zaman çevre sakinlerini de uyarmaktadır.

Türknet Alarm Sistemleri ile Güvende Olun

Türknet alarm sistemleri, özel alanınızın özelliğine göre kurulmaktadır. Ücretsiz olarak yaptığımız keşif hizmeti sayesinde, kurduğumuz alarm ve kamera sistemi, hırsızları sizden uzak tutmaktadır. Şifresiz yapılan girişlerde sizin veya yakınlarınızın cep telefonlarına giden çağrı sayesinde, siz orada değilken de eviniz/iş yeriniz koruma altında olacaktır.

Giriş veya alçak katları kullanıyorsanız, balkon, kapı ve pencere gibi riskli yerlerin önüne hareket algılayıcı sensör ışık takılmaktadır. Zorla girilmeye çalışılması durumunda, giriş bölgesine yerleştirilen uyarıcı alarm devreye girmektedir. 7/24 hizmette olan alarm merkezimiz sayesinde her türlü tehlike anında bilgilendirilirsiniz veya bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Özel alanlarınızı Türknet Alarm Sistemleri ile gönül rahatlığıyla koruyabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizin tasarımına göre kurulacak alarm sistemi öncesinde yapacağımız ücretsiz keşif hizmeti ile az maliyetli ve yüksek korumalı sisteme sahip olur, doğru yere yerleştirilen ürünler ile yanlış alarm vermeyi önlemiş ve komşularınızı rahatsız etmekten kaçınmış olursunuz.

Türknet Alarm sistemleri size ve sevdiklerinize en son teknoloji ürünleri, yüksek hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Türknet Alarm Sistemleri ile Güvende Olun

Tedbirli olmak sizin elinizde…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU