Neden Ev Alarm Sistemi Taktırmalısınız?

Genel anlamda bütün evler ve konutlar, belirli ama basit güvenlik önlemleri ile tasarlanmıştır. Bazen bu basit önlemlere güvenerek bazen de “hiç başıma gelmez” mantığı ile ev alarm sistemleri kullanılmamaktadır. Kullandığınız çelik kapı, çift korumalı kilitler, görüntülü megafonlar veya kapıda bekleyen güvenlik görevlisi, günün her saati özel alanınızı koruyamaz.

Bireyler genellikle ev alarm sistemlerinin maliyetli olduğunu düşünerek özel alanlarına bu sistemi kurmak istememektedirler. Fakat olası bir olumsuz durumda karşılaştıkları maliyet çok daha fazlası olabilmektedir.

Burada anlatılması gerekilen konu; alarm sistemlerinin, düşük maliyetli, çokça korumalı ve işlevsel olduğudur.

Ev Güvenlik Sistemleri

Ev alarm sistemleri, evinizin çevresinde ve evinize girmek isteyen art niyetli kişileri engellemek için en büyük caydırıcı güçtür. Kapınızın izinsiz açılması, camdan, balkondan giriş ve ev içerisinde gerçekleşen hareketlerin algılanması sonucu, hareket sensörü aracılığı ile merkeze ve kolluk kuvvetine anında bildirim göndermektedir. Ev alarm sistemleri aynı zamanda, isteğinize göre gaz ve duman detektörleri ile her alanda evinizi koruma altına almaktadır.

Aynı zamanda yukarıda yazılan bütün özellikleri de uzaktan, mobil uygulama aracılığı ile kontrol edebilirsiniz.

Hırsızları Caydırır

Hırsızlıkların büyük çoğunluğu ev ve konutlarda gerçekleşmektedir. Hırsızları evlere yönelten en büyük etmen ise; ev içerisinin her zaman daha az güvenliğe sahip olmasıdır. Fakat siz bir ev alarm sistemine sahipseniz, hırsızlar için girilmesi imkânsız bir özel alana sahip olursunuz. İzinsiz gerçekleştirilen her girişte uyarı gönderen alarm sistemi paneli, saniyeler içerisinde size ve kolluk kuvvetlerine bildirim göndermektedir.

Ev Alarm Sistemlerinin Etkinliği Ne Kadar?

Birçok güvenlik şirketi ev alarm sistemi hizmeti vermektedir. Önemli olan ekstra sunduğu hizmetlerin kapsamıdır. Kapsam içerisinde sunulabilecek gaz ve duman detektörü, 7/24 alarm izleme merkezi, evcil dostlarımızı düşünen hareket sensörü ve mobil erişim özellikleri, evinizi tam koruma altına almaktadır.

Türknet Güvenlik ev alarm sistemleri, evinize özel güvenlik çözümleri üretir. Evinizin her odasını, girişini ve tehlike oluşturabilecek giriş yerlerini tespit ederek hem mekân içi hem mekan dışı (siren kutusu, sensör ışık vb.) tam güvenlik sağlar.

Ayrıca gece-gündüz sizin için çalışan alarm izleme merkezimiz, ev içi duman ve gaz detektörleri ve hassas hareket sensörü sayesinde güvenliğinizi en üst seviyede tutmaktadır.

Uzaktan erişim ve kontrol imkânı sunan Türknet Güvenlik Abone Merkezi uygulaması ile istediğiniz her lokasyondan, ev güvenliğinizi kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU