Panik Butonu

2008 yılında kurulan TÜRKNET GÜVENLİK HİZ. A.Ş. güvenlik sektöründe bireylere ve işletmelere  özel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanan hırsız alarm, yangın alarm, kapalı devre kamera ve geçiş kontrol sistemleri kurulum hizmetleri sunan, Türkiye’nin güçlü ve bağımsız, yeni nesil güvenlik şirketidir. Türknet Güvenliğin yüksek kapasiteli ulusal bayi ağı Türkiye`nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için oluşturulmuştur. TÜRKNET GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. müşteri odaklı anlayışını, enerji ve esnekliğini, bir güvenlik şirketinde olması gereken profesyonellik ve güvenilirlik ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermektedir. Bu yaklaşım ile sektördeki en yüksek müşteri bağlılığına sahip olan güvenlik şirketi konumundadır. Elektronik güvenlik sektöründe lider, yeni nesil ürünler ve hizmetler sunan Türknet  Güvenlik, hizmet çeşitliliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile sektördeki rekabet gücünü artırmaya devam edecektir. Türknet Güvenlik, kurulumunu gerçekleştirdiği alarm sistemlerinde, elektronik güvenlik sektöründe lider yeni nesil ürünler ve hizmetler sunan Tyco Security (USA) firmasının ürünlerini kullanmaktadır. Kullanılan tüm cihazlar uluslararası CE ve kalite belgelerine sahiptir. Aboneliğiniz boyunca ücretsiz teknik servis, bakım ve ürün garantisi verdiğimiz ürünlerimizin kalitesini en üst düzeyde tercih edip, kullanımınıza sunuyoruz. Firmamız tarafından yeni bir ürün hizmete sunulduğunda, mevcut kullandığınız ürün ücretsiz olarak değiştirilip teknoloji güncellemesi yapılmaktadır. Abonelerimizi T.C. İçişleri Bakanlığı İstanbul Valiliğinden onaylı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube denetiminde olan Alarm Haber Alma Merkezimizden 7/24 takip ediyoruz.

  • null
    İleri Teknoloji

Türknet alarm izleme merkezinde en iyi hizmeti verebilmek için teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanıyoruz. Böylece güvenli iletişim bağlantıları sağlayarak , ihtiyacınız olduğu her an size destek veriyoruz.

  • null
    7/24 Alarm Merkezi

Alarm izleme merkezimiz; güvenli iletişim bağlantıları ve son teknoloji ile desteklenen ekipmanlarla donatılmıştır. Merkezimizde eviniz veya işyerinizden gelen sinyaller, 7/24, profesyonel bir ekip tarafından takip edilir.

  • null
    Uzman Teknisyenler

Türknet Güvenlik ekibi, deneyimli, iyi eğitim almış, işinin ciddiyetinin farkındadır. Güvenlik ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü üretmek, sumak ve güvenliğinizi sağlamak bu ekibin motivasyon sebebidir.

19670

EV & MÜSTAKİL EV

5830

İŞ YERİ

760

BÜYÜK İŞLETME

12

YILLIK TECRÜBE

Güvenlik Her Yerde

En iyi teknolojiler ile sevdikleriniz ve değer verdikleriniz güvende!

Güvenliğinizi şansa bırakmayın, en iyi teknolojiler ile donanın.

Kapalı Devre Kameralar

Kapalı devre kameralar ile tüm kayıtlarınız güvende… Sadece siz istediğiniz zaman erişebileceğiniz dosyalarınız da Türknet Güvenlik korumasındadır.

İletişim
Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU