Siz Sağlığınızı Koruyun Biz Evinizi ve İş Yerinizi

Tüm dünya olarak zorlu zamanlardan geçiyoruz. Bir süre daha herkesin gündemi salgın hastalık ile meşgul olacak gibi görünüyor.

Bu süreç içerisinde mümkün olduğunca evlerde zaman geçirmek ve zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamak, diğer bireylerle temas etmemek hastalığın yayılmasını yavaşlatan önlemlerden birkaçı.

Bu sırada kapalı kalacak iş yerleri için özellikle güvenlik önlemi almak, maddi anlamda daha da sıkıntıya girmenizi önleyecektir.

Bugüne kadar iş yerinize bir alarm sistemi kurdurmadıysanız, kapalı kalacağı uzun sürede iş yerinizin, hırsızlar tarafından korunmasız olarak görüleceğini bilmelisiniz.

Alarm sistemi olmayan iş yerleri, hırsızlar için en cazip yerlerin başında gelmektedir. Bu yüzden iş yerinize taktıracağınız iş yeri alarm sistemleri ile iş yerinizi uzun süreli koruma altına alabilirsiniz.

Abone Merkezi ile Kontrol Özelliği

İş yeriniz, alarm sistemi ile koruma altındayken siz de evinizde, mobil uygulama üzerinden istediğiniz işlemleri ve kontrolleri hızlıca halledebilirsiniz. Bu sayede arada sırada gidip iş yerinizi kontrol etmek veya çevredeki komşularınızı aramak zorunda kalmazsınız.

7/24 Alarm İzleme Merkezi’nin Önemi

Türknet Güvenlik iş yeri alarm sistemine sahipseniz, iş yerinizde meydana gelebilecek herhangi olumsuz bir durumda anında, siz ve kolluk kuvvetleri bilgilendirilirsiniz.  Günün her saati sizlerin güvenliği için hizmet veren alarm izleme merkezi, maddi ve manevi kayıplarınızı sıfıra indirmenizi sağlar.

Eviniz İçin Özel Çözümler

İçerisinde bulunduğumuz bu süreçte bütün sosyal ilişkilerimizi keserek, evlerde zaman geçirmeye başladık.

Herkesin evde olması, hırsızlar için çok bir şey değiştirmeyecektir. Yine sizi hedefi haline getirecek en zayıf anınızı bekleyeceklerdir. Bu yüzden evinizi alarm sistemi ile entegre etmeniz, ailenizi, sevdiklerinizi ve sizi her daim güven altında tutacaktır.

Siz de Türknet Güvenlik’in alarm sistemlerindeki avantajlarından faydalanın, tedbiri elden bırakmayın

Bol Sağlıklı ve Güvenli Günlere!

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU