Türknet Güvenlik Panik Butonu Uygulaması

Büyük şehirlerde yaşayan bireyler, gün içerisinde birçok kez tehlike arz eden, güvenliklerini ve huzurlarını bozabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilmekteler.

Bu tarz durumlarda, kötü niyetli kişilere karşı koymak, içinde bulunulan durumun psikolojik baskısı ile de zorlaşabiliyor. Şiddet, hırsızlık, taciz gibi olaylarda çoğu zaman saldırganın baskısına maruz kalınabiliyor ve yardım istemek, ses yükseltmek, birilerini aramak için fırsat olamayabiliyor. Artık bu gibi durumlarda yetkililerden yardım almanızı kolaylaştıracak yeni bir uygulama var.

Türknet Güvenlik müşterileri için geliştirdiği ‘panik butonu uygulaması’ ile artık tehlikeli durumlarda yardım çağırmanız çok kolay. Dünyada bir ilk olarak Türknet Güvenlik tarafından geliştirilen, panik butonu uygulamasından fotoğraf çekme özelliği ile 7/24 Alarm İzleme Merkezi’mize, dolayısı ile kolluk kuvvetlerine ve uygulama üzerinden ekleyebildiğiniz 3 kişiye ulaşmanız mümkün.

Uygulama Üzerinden Neler Mümkün?

Türknet Güvenlik panik butonu uygulaması ile tehlike anında yetkililere ve yakınlarınıza, fotoğraf çekip tehlikede olduğunuzu, bulunduğunuz yeri görsel bir şekilde haber verebilirsiniz. Fotoğraflı bir şekilde tehlike çağrısı yapmanız, 7/24 Alarm İzleme Merkezi’miz ve kolluk kuvvetlerinin müdahale gerektiren anlarda ne ile karşılaşacağını bilmesine ve karşınızdaki art niyetli kişinin kimliğinin ortaya çıkmasına olanak sağlayacaktır.

Uygulama üzerinden tek bir tık ile yetkililerimize ve yakınlarınıza ulaşabilir ve yardım çağırabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerin en önemli tarafı ise her bir işlemin saniyeler içerisinde gerçekleşiyor olmasıdır.

Nasıl Çalışır?

Türknet Güvenlik panik butonu uygulamasını tehlike altında açtıktan sonra, karşınıza çıkan fotoğraf veya telefon seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

Fotoğraf özelliği ile yetkililere ve yakınlarınıza ulaşmak isterseniz “kamera” simgesine tıklayarak, durumu tek fotoğraf ile anlatabilirsiniz.

Telefon özelliği için de “telefon” simgesine tıklayarak iletişim merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yardım talebi gönderdiğiniz zaman merkeze ve yakınlarınıza bulunduğunuz konumun bilgisi gönderilir. Bu sayede ev veya iş yeriniz dışında Türknet Güvenlik panik butonunu kullanmak durumunda kaldıysanız, konumunuzun paylaşımı sayesinde yardım en kısa sürede gelecektir.

Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Türknet Güvenlik panik butonu uygulaması sadece alarm sistemi kurulu olan mekanda kullanılmak zorunda değildir. Kendinizi tehlikede hissettiğiniz veya tehlike altında olduğunuz her yerde ve mekanda kullanabilirsiniz. Uygulamanın cep telefonunuza yüklü olması ve internet erişiminizin olması yeterlidir. Evinizde, iş yerinizde, sokakta, AVM’de… Tehlikede olduğunuz her yerde ve zamanda Türknet Güvenlik, panik butonu uygulaması ile sizin yanınızda.

Nasıl İndirilir?

Uygulamayı kullanmak için Türknet Güvenlik müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Türknet’li değilseniz, Türknet ailesine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Türknet Güvenlik panik butonu uygulamasını, Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra alarm sistemi sahibinin TC Kimlik Numarası ve Panel Şifresini girmesi uygulamayı aktif etmek için yeterlidir.

Türknet Güvenlik, her yerde sizinle…

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU