Türknet Güvenlik’in Size Özel Avantajlarından Faydalanın!

Kendinizi, ailenizi ve özel alanınızı sürekli güvende tutmak artık gündelik olarak en çok enerji harcadığınız durumlardan birisi haline geldi. Özellikle de hırsızlık vakalarının sürekli olarak belirli bir oranın üstünde olması, her an sizin de bu tarz kötü bir tecrübe ile karşı karşıya kalacağınızı düşünmek yıpratıcıdır. Gece uyurken, tatile giderken ve kapınızın önünde ufacık bile bir tıkırtı duyduğunuz sırada aklınıza aldığınız ve alacağınız önlemler gelir.

Sürekli tedirgin eden ve tetikte tutan bu tarz düşüncelerden sizi koparan ve her an güvenliğinizi sağlamaya odaklı alarm sistemleri ile yüzde yüz huzura sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri ile Ne Kazanacaksınız?

Eğer özel alanınızda hırsız alarm sistemi barındırıyorsanız, geçmişte aklınıza gelen bütün tedirginliklerin artık sizinle olmadığını fark etmişsinizdir.

Özel alanınıza girmeye çalışan hırsızın, alarm sisteminin siren ve sensörü sayesinde anında fark edilmesi, size ve kolluk kuvvetlerine bildirilmesi sadece birkaç saniye sürecektir. Bu bağlamda düşünürseniz alarm sistemine sahip olmanız demek aslında bir nevi de özel alanlarınızda tam güvenliğe sahip olmanız anlına gelmektedir.

Kısacası özel alanlarınızda bulunan alarm sistemi sayesinde asla tedirginlik duymayacak, kendinizi tehlikede hissetmeyeceksiniz. 😊

Türknet Güvenlik’in Ayrıcalıklarından Faydalanın

Türknet Güvenlik’in yıllar boyu süren sektör tecrübesiyle birlikte her dakika özel alanlarınızın güvenliğini takip eden Alarm İzleme Merkezi, gün boyu sizler için tam koruma sağlamaktadır.

Ücretsiz Keşif ve Kişiselleştirilmiş Çözümler

Türknet Güvenlik’in ücretsiz keşif olanağı sayesinde özel alanınızı inceleyen alanında uzman güvenlik ekibimiz, özel alanınız ve sizin ihtiyacınıza göre en doğru alarm tipini ve kurulumunu sağlamaktadır. Bu sayede her ihtiyaca ve ortama göre esnek bir sisteme sahip olmaktasınız.

Sabit Fiyat Desteği ve Müşteri Hizmetleri

Sağladığımız çözüm olanaklarından hangisini kullanırsanız kullanın, her zaman sabit Türk Lirası olanağından faydalanırsınız. Döviz kurundaki dalgalanmalar hiçbir şekilde sizleri etkilememektedir.

Türknet Güvenlik’in 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri ve teknik servisi sayesinde, yaşadığınız her sorunda veya aklınıza takılan her soruda anında cevap alabilmektesiniz. Kullanıcı yorumlarını ve geri dönüşlerini sürekli değerlendiren ekibimiz, sizin için en iyi çözümleri geliştirmektedir.

Mobil Uygulamalar ile Hızlı Çözümler

Türknet Güvenlik’in Abone Merkezi uygulaması üzerinden dilediğiniz her işlemi gerçekleştirebilir ve her türlü sorunda destek talebinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Abone Merkezinin bir diğer avantajı ise aylık olarak ödemelerinizi yapma şansına sahip olmanız. Bu şekilde ödediğiniz ücreti şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz.

Türknet Güvenlik’in Panik butonu uygulaması sayesinde nerede olursanız olsun, kendinizi tehlikede hissettiğiniz anda hemen kolluk kuvvetlerine ve alarm izleme merkezimize ulaşabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Üstelik panik butonu uygulamamız, dünyada ilk defa kullanılan “fotoğraf çekme “ özelliği ile hizmet vermektedir.

 Türknet ile Güvende Kalın!

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU